تا اینجا در خصوص یک سری از اجزای سخت افزاری ساده سرورها صحبت کردیم ، در ادامه در این مقاله در خصوص سخت افزارهای ذخیره سازی اطلاعات صحبت خواهیم کرد . در ابتدای کار که می خواستم در خصوص دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات مقاله بنویسم با توجه به گستردگی زیاد مطالب و مفاهیم و همچنین تنوعی که در این خصوص وجود دارد ، انتخاب شیوه نگارش مقاله کمی سخت بود ، اما همانطور که قبلا هم اشاره شد قصد دارم این مقاله را برای تازه واردهای دنیای فناوری اطلاعات بنویسم بنابراین سادگی مقاله بسیار بسیار حائز اهمیت است ، قطعا تا اسم ذخیره سازی به گوشتان می خورد به یاد دستگاه های ذخیره سازی اطلاعاتی مثل SAN یا NAS می افتید ، من در همینجا به این نکته اشاره می کنم که در این مقاله به دلیل گستردگی و پیچیدگی مبحث SAN ، هیچ بحثی در خصوص SAN نخواهد شد ، در خصوص این نوع دستگاه های ذخیره سازی بصورت جداگانه به امید خدا در مقاله ای مختص همین مبحث صحبت خواهد شد.

انواع raid در سرورها

نحوه ایجاد پارتیشن جدید بدون داشتن فضای دیسک                                       

itbaz  

سایت تخصصی فروش تجهیزات سرور 

داستان وقتی که او مرد

ال‌جی اسمارت‌فون G8X ThinQ خود را با قابلیت‌های ویژه گیمینگ عرضه خواهد کرد

رید کنترلر 

مدل‌های لباس ماکسی، برای خانم‌های خوش‌سلیقه

ترفند جدید و سوال‌برانگیز فروشندگان برای فروش گوشی‌های رجیسترنشده!

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bystrategy | با استراتژی کار کنیم دانلود فایل Gary طراحی مدرن Brian کتابخانه عمومی شهید اشرفی اصفهانی کبود راهنگ سیدعلی شجاعی یا صاحب الزمان (عج) تحقيقات نرم افزاريoffice Lori